Bunebe 728x90

8 Yıllık Eşini Uykusunda Boğarak Öldürdü !


İstanbul Büyükçekmece bir kişi, kıskançlık nedeniyle tartıştığı iki çocuk annesi 8 yıllık eşini uykusunda boğarak öldürdü. Polise teslim olan cani koca, emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Olay, dün gece saatlerinde Büyükçekmece Piroğlu Sokak'ta bulunan bir evde yaşandı. İddiaya göre, psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen Ü.Ö. isimli şahıs, dün akşam saatlerinde kıskançlık krizine girerek iki çocuğunun annesi 8 yıllık eşi Bahar Ö. ile tartışmaya başladı. Kısa süren tartışmanın ardından çift yatak odasına giderek uyudu.EŞİNİ UYKUSUNDA BOĞARAK ÖLDÜRDÜ


Gecenin ilerleyen saatlerinde Ü.Ö. kıskançlık krizine tekrar girerek eşini uykusunda boğarak öldürdü. Olayın ardından ne yapacağını şaşıran Ü.Ö., bacanağını arayarak olayı anlattı. Kan donduran olayı duyan bacanağı ise durumu polise bildirdi.


POLİSE TESLİM OLAN CANİ KOCA TUTUKLANDI


Bacanağının ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, sağlık ekipleri ise Bahar Ö.'ye müdahale etmeye çalıştı. Yapılan çalışmanın ardından sağlık ekipleri Bahar Ö.'nün hayatını kaybettiğini belirledi. Cani koca Ü.Ö. ise polis merkezine giderek teslim oldu. Emniyette yapılan işlemlerin ardından mahkemeye çıkarılan Ü.Ö., tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Yorum Gönder

0 Yorumlar