Bunebe 728x90

Bir Kaynaktan, GTA 6 ve GTA Online Hakkında Açıklama

GTA ile ilgili yaptığı sızıntılarla kendisini ispatlamış olan bir kaynak hem GTA Online hem de GTA 6 ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Kaynak, Rockstar Games'in geçtiğimiz günlerde açıkladığı GTA Online güncellemesini detaylandırırken GTA 6'nın geçeceği lokasyona da değindi.

Dünyanın en popüler oyun geliştirici ekiplerinden Rockstar Games, uzunca bir süredir GTA Online üzerindeki çalışmalarını sürdürüyor. Oyuncular, her ne kadar artık GTA 6'nın duyurulmasını bekliyor olsalar da geliştirici ekip, bunun yerine GTA 5'e olan ilgiyi yüksek tutmak için çalışıyor. Şimdiyse GTA ile ilgili sızıntılarıyla kendini ispatlamış olan bir kaynaktan hem GTA Online oynayan hem de GTA 6'yı bekleyen oyuncuları heyecanlandıracak bir açıklama geldi.

Rockstar Games, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda GTA Online'a büyük yeniliklerin ve yeni bir hırsızlık görevinin geleceğini açıklamıştı. Bu açıklamaları biraz daha detaylandıran kaynak, GTA Online'a gelecek büyük yeniliklerden bir tanesinin "Mile High Club" binasının olduğunu ifade ediyor. Üstelik bu binanın açılmasıyla birlikte oyuna pek çok yeni görev gelecekmiş ve GTA Online, bambaşka yöne doğru evrilecekmiş.Kaynağımıza göre GTA Online'a gelecek tek yenilik bu bina değil. Öyle ki oyun, yıl sonuna doğru başka bir lokasyona doğru genişleyecek ve bu lokasyon, kurgusal GTA dünyasının New York'u olarak bilinen Liberty City olacak. Hatta bu gelişmeye paralel olarak da GTA 4'ün baş kahramanı olan Niko Bellic, oyuna geri dönecekmiş. Ancak Bellic'i oyun içerisinde ne kapsamda göreceğimiz şu an için belli değil.Yaptığı sızıntılarla güvenilirliğini ispatlamış olan kaynağımız, GTA Online'la ilgili yaptığı açıklamalardan sonra yaklaşmakta olduğu ifade edilen GTA 6 ile ilgili de bazı açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamalarda, GTA 6'nın konuşulmaya başlamasının ardından ortaya atılan ilk iddialardan bir tanesi olan Vice City'ye bir kez daha değiniliyor.

Bugüne dek GTA 6 ile ilgili ortaya atılan iddiaların büyük bir bölümü, bu oyunun Vice City kentinde geçeceğini ortaya koyuyordu. Kaynağımızda buna vurgu yapıyor ve GTA 6'nın Vice City'de geçeceğini, geçmiş yılları anlatacağını ifade ediyor. Ancak bu "geçmiş"in hangi tarihler aralığını içerdiği şu an için belirsizliğini koruyor. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar