Bunebe 728x90

Elon Musk, Johnny Depp'i Kafes Dövüşüne Davet Etti


Tesla ve SpaceX gibi şirketlerin CEO'su Elon Musk'ın, kendisini "cinsel organını keserim" tabiriyle tehdit eden ünlü film yıldızı Johnny Depp'i kafes dövüşüne çağırdığı söylendi. Depp, daha önce söylediği iddialarda eski eşi Amber Heard'ün evlilikleri devam ederken Musk'la birlikte olduğunu söylemişti. 

57 yaşındaki ABD'li ünlü film yıldızı Johnny Depp'in, eski eşi Amber Heard ve ünlü bilim ve teknoloji milyarderi Elon Musk'la ilgili söylediği iddialar geçtiğimiz gün sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşmüştü. Varsayılana göre Depp'in kendisi gibi oyuncu olan eski eşi Amber Heard, SpaceX ve Tesla CEO'su Elon Musk ve ünlü model Cara Delevingne arasında üçlü ilişki bulunuyordu. 

34 yaşındaki eski eşini evlilikleri devam ederken Musk ile beraber olmakla suçlayan ünlü film yıldızı, son olarak Londra'daki Yüksek Mahkeme'de Lady Gaga'nın eski nişanlısı Christian Carino ile arasında geçen diyalog gündeme gelmişti. İkili arasında geçen konuşmada Depp’in Musk’ı kastederek, “Cinsel organını keserken, organının diğer tarafı gibi daha önce hiç görmediği şeyleri göstereceğim” dediği söyleniyor.Elon Musk' tan Cevap : Eğer Johnny kafes dövüşü yapmak isterse haber verin.

Kendisini, eşi Amber Heard ile boşanmadan önce ilişki yaşamakla suçlayan Johnny Depp’in söylemlerini defalarca kez şiddetle onaylamayan SpaceX ve Tesla CEO’su Elon Musk'ın, Depp'in varsayımlarından sonra ünlü film yıldızını kafes dövüşü yapmaya çağırdığı öğrenildi.

The Sun'ın ilettiğine göre milyarder isim, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, komik bir dille "Eğer Johnny kafes dövüşü yapmak isterse haber verin" cümlelerini kullandı. Daha önceleri de iddiaları birçok kez reddeden Musk, konu hakkında son olarak "Johnny ile evliyken Amber ile kesinlikle bir ilişki yaşamadım. Bu tamamen yalan" demişti.

Elon Musk ile Johnny Depp arasındaki gerilim, son dönemlerde sosyal medyanın gündemini bir hayli meşgul ediyor. Bu noktada iddiaların doğrudan hedefinde olan Musk, çift arasında süren davaya dair fikirleri sorulduğunda her ikisine de kavgayı bırakıp yollarına devam etmelerini önermişti.

Yorum Gönder

0 Yorumlar