Bunebe 728x90

Netflix, James Bond Benzeri Bir Marka Yaratmayı Amaçlıyor

Yayıncılık sektörünün en önemli aktörlerinden olan Netflix, kendi film serisini oluşturmayı düşünüyor. Bu seri James Bond filmleriyle benzer özelliklere sahip olacak.

Netflix, hem kadro hem de bütçe anlamında en büyük orijinal yapımlarından biri için hazırlıklarını sürdürüyor. Devasa bütçeli The Gray Man adlı bu yapımda yönetmen koltuğunu Avengers: Endgame’in yönetmenleri alacak. Gelen haberlere göre Netflix’in bu yapımdan farklı beklentileri var.
Seriyle ilgili açıklama yapan Joe Russo, Deadline’a verdiği röportajda amaçlarının sinemada gösterime giren herhangi bir yapımla rekabet edebilmek olduğunu ifade etmişti. Gosling ve Evans’ın katılımının kendileri için rüya gibi olduğunu söyleyen yönetmen, merkezinde Ryan Gosling’in yer aldığı bir evren oluşturmak istediklerini belirtti. 

Russo kardeşlerin kafasındaki evrenin ekranlara yansıyabilmesi için ilk filmin başarılı olması gerekiyor. Netflix de böylece kendi serisine kavuşacak ve rakiplerine karşı bir avantaj elde edecek. Filmin ne kadar başarılı olacağını ise hep birlikte göreceğiz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar