Bunebe 728x90

Redmi, Çok Uygun Fiyatlı Kablosuz Kulaklığı AirDots 2 TWS'yi Duyurdu

Redmi, Çin'de düzenlediği bir etkinlikte yeni kablosuz kulaklık modeli AirDots 2 TWS'yi duyurdu. Bu kablosuz kulaklıklar, uygun fiyatlı olmalarının yanı sıra teknik özellikleriyle de ön plana çıkıyor. Redmi'nin yeni kablosuz kulaklıkları, 22 Temmuz'da piyasaya sürülecek.

Redmi AirDots 2 TWS, 7.2 mm'lik ses sürücüsü ile birlikte geliyor. Redmi'ye göre bu sürücüler, güçlü bir ses kalitesi sunuyor. Üstelik Redmi, yeni kablosuz kulaklıklarının her frekanstaki sesleri en iyi kalitede sunduğuna değiniliyor. Ortam gürültüsünü azaltma teknolojisine sahip olan AirDots 2 TWS, bu sayede kullanıcılara telefon görüşmeleri sırasında gürültüsüz bir deneyim sunuyor. Redmi tarafından yapılan açıklamalara göre AirDots 2 TWS, kesintisiz olarak 4 saat, şarj kutusuyla birlikte ise 12 saate kadar kullanım imkanı sunuyor. Tüm bu özelliklere baktığımız zaman AirDots 2 TWS'nin, Redmi'nin kısa bir süre önce piyasaya sürdüğü AirDots S modeli ile pek çok ortak özelliğe sahip olduğunu görüyoruz.

Redmi'nin açıklamalarına göre yeni kablosuz kulaklıklar, 22 Temmuz'da Çin'de bir kitle fonlama kampanyası ile satışta olacak. Bu kampanya kapsamında AirDots 2 TWS'ye sahip olmak isteyen Redmi hayranları, sadece 11 dolar (yaklaşık 75 TL + vergiler) ödeme yapacaklar. Kitle fonlama kampanyası ardındansa AirDots 2 TWS, 14 dolar (yaklaşık 95 TL + vergiler) karşılığında satın alınabilecek.Yorum Gönder

0 Yorumlar