Bunebe 728x90

Tüm Türkiye Pınar Gültekin İçin Haykırıyor

Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin 5 gündür kayıptı. Ailesi, arkadaşları onu sevenler içlerindeki umudu hiç yitirmeden onu arıyordu. Fakat ne yazık ki Pınar'ın cansız bedenine ulaşıldı.

Jandarma ekiplerinin güvenlik kameralarından görüntüsünü buldukları Pınar Gültekin’in evli olduğu öğrenilen sevgilisi Cemal Metin Avcı tarafından vahşice dövüldüğü, boğularak öldürüldüğü ve cesedinin yakıldıktan sonra, varille ormanlık alana bırakıldığı ortaya çıktı. Kurulan özel ekip tarafından göz altına alınan zanlının cinayeti itiraf ettiği öğrenildi.

Öldürdüğü genç kızın cesedini yakarak yok etmek için benzinlikten, pet şişeyle benzin aldığı ortaya çıktı. Bununla beraber gözaltına alınan katil Cemal Metin Avcı, maktul Pınar Gültekin'i suçlayarak akılalmaz ifadelerde bulundu. Pınar'ı aralarında çıkan tartışma sonrası vahşice öldürdüğünü itiraf eden cani adam, Pınar'ın kendisini ilişkilerini eşine söylemekle tehdit ettiğini, kendisinden yüklü miktarda para isteyerek şantaj yaptığını söyledi.

Onu da birçok kadın gibi "erkek sevgisi öldürdü."  Onu da kadınları koruyamayan yasalar, bu yasalardan güç alan erkeklik öldürdü. İçimiz paramparça, dilimiz lal oldu. Artık, bu güzel gözlü, güzel gülüşlü kadın bu hayatta yok. Hayalleriyle, umutlarıyla, sevgisiyle ailesinden ayırdılar.Sadece kadın cinayetlerinin politik bir mesele olduğunu unutmayın. Bizler, bir kız kardeşimizi daha kaybetmek istemiyoruz. Bu çağdan nefret ettirdiniz, o kadar...

Işıklar İçinde Uyu Güzel Kadın!Yorum Gönder

0 Yorumlar