Bunebe 728x90

Çarpışan Arabada ' Çok Çarptın ' Kavgası

Bayramın vazgeçilmez aktivitelerinden olan lunaparka gitmek, yediden yetmişe herkesin çok sevdiği bir eğlence çeşidi. Fakat bu eğlence çeşidi bazen sıkıntılı bir hal alabiliyor. 

Dün Adana' da lunaparkta çarpışan arabaya binen iki grup arasında, birbirlerinin araçlarına çok çarptıkları gerekçesiyle bir kavga çıktı.

Çıkan bıçaklı ve sopalı kavgada 4 kişi yaralandı.Anadolu Ajansı'nın haberine göre, Adana' nın merkez Çukurova İlçesi Adnan Menderes Bulvarı' ndaki lunaparkta, iki grup arasında yaşanan tartışma kavgaya dönüştü.

Kavga lunaparkın dışına da çıktı.
Lunaparkın dışına taşan, bıçakların ve sopaların kullanıldığı kavgada, 1 kişi bıçakla 3 kişi ise darp sonucu yaralandı. Şüpheliler olay yerinden hızla uzaklaştı.Kavganın ardından çalışma başlatan polis ekipleri, 5 şüpheliyi olay yerine yakın ağaçlık alanda yakaladı. Gözaltına alınan ve üzerlerinden kimlik çıkmayan 5 şüpheli Karakola götürüldü. Ekipler, yaptıkları araştırmada kavganın çarpışan arabaya binen iki grubun, birbirlerinin araçlarına çok çarptıkları gerekçesiyle çıktığını belirledi.

Yorum Gönder

0 Yorumlar