Bunebe 728x90

Microsoft Flight Simulator, 18 Ağustos'ta Steam' a Geliyor

Birçok kişinin heyecanla beklediği, yüksek derecede grafiklere sahip olan, aynı zamanda  son senelerde yakından takip ettiğimiz Microsoft Flight Simulator, yapılan son açıklamaya göre çıkış yaptığı gün Steam' den satın alınabilecek. Aynı zamanda oyun sonbahar dönemlerinde VR desteğine de sahip olacak.

Uçuş simülasyonu severleri uzun süredir içinde bulundukları boşluktan kurtaracak Microsoft Flight Simulator, çok yakında bizimle buluşacak. Microsoft tarafından geliştirilen oyun, her Microsoft oyunu gibi Microsoft Store üzerinden çıkış yapacak. Ancak oyunun satın alınabileceği tek platform bu olmayacak.

Microsoft, yeni Flight Simulator'ın Steam'e geleceğini paylaştığı bir duyuruda resmen açıkladı. Oyun, çıkış yaptığı gün Microsoft Store'la birlikte Steam'den satın alınabilir hale gelecek. Bununla birlikte oyun, Standard, Deluxe ve Premium Deluxe olarak yine 3 farklı versiyon şeklinde mağazada yer alacak.Yeni simülasyonun sunacağı teknoloji yalnızca bununla da sınırlı değil Günümüzde pek çok oyunun sunduğu deneyimi kat kat artıran TrackIR desteği de Microsoft Flight Simulator'da yer alacak. Kafa hareketinizi algılayan bu teknoloji sayesinde kafa hareketleriniz oyuna eş zamanlı olarak yansıyacak.


Microsoft Flight Simulator, çıkış yaptıktan sonra ücretsiz güncellemeler almaya devam edecek. Bu güncellemelerle oyun dünyası geliştirilecek ve oyunda düzenlemeler yapılacak. Oyun, Microsoft'un deyimiyle 'sürekli gelişen, makine öğrenimiyle donatılmış simülatör' olacak. Oyun elbette önceki uçuş simülasyonu gibi ücretli DLC'lere de yer verecek.Microsoft Flight Simulator, Microsoft'un paylaştığı açıklamanın ardından Steam mağazasındaki yerini anında aldı. Şu anda ön siparişe açık olan oyun, 18 Ağustos tarihinde oyuncularla buluşacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar