Bunebe 728x90

Sisal Şans' tan Bazı Kullanıcılara 100 Bin Dolar Gönderildi

1 Ağustos' ta faaliyete başlayan Sisal Şans, ilk gününden bazı sistemsel arızalarla karşı karşıya kaldı. Bazı kullanıcıların hesaplarına yanlışlıkla 100 bin dolar gönderildi.

Şans oyunlarının önümüzdeki 10 yıl boyunca hizmetini üstlenecek Sisal Şans, hem hazine kasasının dolmasını hem de kullanıcıların daha çok kazanç elde etmesini sağlamak amacıyla geçtiğimiz haftalarda duyurulmuştu. Milli Piyango İdaresi'nin izleme ve denetimine tabi olarak hizmet vermeye başlayan Sisal Şans, ilk haftadan itibaren bazı aksaklıklarla karşımıza çıktı.

Sisal Şans CEO’su Selim Ergün tarafından Milli Piyango’nun uygulaması dahil altyapı, insan kaynakları, satış kanalları ve pazarlama için 50 milyon Euro’luk yatırımın yapıldığı açıklanan Sisal Şans, bazı kullanıcıların hesaplarına yanlışlıkla 100 bin dolar gönderdi. Ancak parayı almak isteyen kullanıcılar, parayı banka hesaplarına göndermeye çalışınca bankaların hatalarıyla karşılaştılar ve bu işlemi gerçekleştiremediler.Kazanma İhtimali Arttı

Bunun dışında yapılan yatırımla ilgili açıklamada bulunan Sisal Şans CEO’su Selim Ergün: "Yeni dönemde bütün oyunlarımızı, çekiliş makinelerimizi yeniledik, ikramiyelerin dağıtım oranlarını yüzde 47,5’tan yüzde 59’a yükselttik ve tüm Milli Piyango biletlerimizin, kazı kazan oyun kartlarının güvenlik özelliklerini arttırdık. Yeniliklerle kazanma ihtimali eskiye göre arttı" ifadelerini kullandı.

Yorum Gönder

0 Yorumlar