Bunebe 728x90

Tekken 7' nin 4. Sezonu Duyuruldu

Çağımızın en çok bilinen dövüş oyunlarından birisi olan Tekken 7' nin 4. sezonu Bandai Namco tarafından duyuruldu. Oyun içerisinde bulunan karakterlere yeni hareketlerin ekleneceği yeni sezon, bu sene sonbahar aylarında karışımıza çıkacak.

Bugün sabah saatlerinde, Japonya dövüş oyunu yayıncısı Roundtable tarafından yapılan bir etkinlikte Bandia Namco, Tekken 7 oyunuyla ilgili bir duyuru yaptı. Oyunun geliştirici stüdyosu, DLC içeriğinin dördüncü sezonunun bu sonbahar aylarında Tekken 7'ye geleceğini bildirdi.

Stüdyonun YouTube kanalı üzerinden de yayınlanan 4. sezon tanıtım videosunda herhangi bir karakter açıklanmadı. Ancak aşağıdan da izleyebileceğini videonun Fuji Dağı'nın üstünde gün batımı manzarasıyla bittiği görülüyor. Ayrıca tapınağın çatısında ninja benzeri bir karakterin silueti görülüyor.Yukarıda da söylediğimiz üzere tapınağın üstünde duran ninja silueti, oyuna eklenebilecek yeni bir karakteri işaret ediyor olabilir. Oyuna eklenecek yeni içerik sadece bununla da sınırlı değil.

Bunun haricinde oyun içerisinde bulunan karakterlere yeni hareketler ekleneceği görülüyor. Yani oyunlar çok daha farklı hareketlerle düşmanlarını yere serebilecekler.

2017 yılında çıkan oyun PlayStation 4, PC ve Xbox One platformlarında oynanabiliyor. Oyun, PC için Steam'de 119 TL'ye, Xbox için Microsoft mağazasında 212,50 TL'ye satılıyor. PlayStation 4'te 259 TL'ye satılan Tekken 7, PlayStation Store'da büyük bir indirime girerek 49 TL'ye satılıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar