Bunebe 728x90

Türkiye'den de Bölümler İçerecek Call of Duty: Black Ops Cold War Resmen Duyuruldu

Activision, YouTube kanalı üzerinden yayınlanan bir videoyla yeni Call of Duty oyunu 'Black Ops Cold War'ı resmen duyurdu. Orijinal Black Ops'un devamı niteliğinde olan oyun, aralarında Türkiye'nin de olacağı farklı lokasyonlarda geçecek. Call of Duty: Black Ops Cold War, 13 Kasım'da piyasaya sürülecek.

Video oyun sektörünün önemli isimlerinden bir tanesi olan Activision, Call of Duty: Modern Warfare'ı piyasaya sürdükten sonra her yıl yeni bir Call of Duty oyununun çıkacağını duyurmuştu. Verdiği sözde duran şirket, geçtiğimiz hafta paylaştığı bir tanıtım videosuyla yeni Call of Duty oyunu Black Ops Cold War'ı doğruladı. O videodaki açıklamalarda oyunun dün gece duyurulacağı söylenmişti. Sonunda beklenen oldu ve Activision, yeni Call of Duty oyununu resmen duyurdu.

Activision tarafından yapılan açıklamalara göre Call of Duty: Black Ops Cold War, tüm oyun platformlarında oynanabilecek. Yani PlayStation 4, Xbox One, PC ve hatta yaklaşmakta olan PlayStation 5 ile Xbox Series X oyuncuları da yeni Call of Duty oyununu deneyimleme imkanı bulacak. Peki oyun neler sunuyor? Call of Duty: Black Ops Cold War ne zaman çıkacak? Fiyatı ne olacak?Activision tarafından yapılan açıklamalara yaklaşmakta olan Call of Duty: Black Ops Cold War, eski bir Call of Duty oyunu olan Black Ops'un devamı niteliğinde. Dünyanın dört bir yanındaki yaşanmış siyasi ve askeri olaylara odaklanacak olan oyun, bu bağlamda oyunculara etkileyici bir deneyim sunacak. Çünkü oyun, sadece belirli bir ülkenin belirli bir bölgesinde geçmeyecek.

Activision'ın açıklamalarına göre oyuncular, Call of Duty: Black Ops Cold War'a eriştikten sonra o dönemlerin "Doğu Berlin"ini, Sovyet Rusya'nın KGB karargahlarını, Vietnam'ı ve Türkiye'yi ziyaret edecekler. Ancak Activision tarafından paylaşılan tanıtım videosu, oyunun Türkiye'deki detaylarıyla ilgili bir şey sunmuyor.

FİYAT

Activision, oyunun resmi duyurusunu yaptıktan hemen sonra da Call of Duty: Black Ops Cold War'ı ön siparişe açtı. Oyunculara çok da önemli olmayan bazı avantajlar sunacak. Şirket tarafından yapılan açıklamalara göre bu oyuna sahip olmak isteyen ülkemizdeki PlayStation 4 ve Xbox One sahipleri, standart sürüm için 499 TL ödeme yapacaklar. PC kullanıcılarıysa oyuna şu an için Blizzard Shop üzerinden 59,99 euro (520 TL) karşılığında ulaşabiliyorlar.
Yorum Gönder

0 Yorumlar